Modny i ekologiczny sposób na reklamę – torby ekologiczne

Wielorazowe, ekologiczne torby posiada w swoim domu zapewne każdy z nas. Idealnie sprawdzają się na zakupy czy weekendowe wyjazdy. Złożone są niewielkie, można nosić je ze sobą na zakupy, a gdy się zabrudzą – wyprać z pozostałymi ubraniami w pralce. Nic dziwnego więc, że z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. W sklepach dostępna jest niezliczona ilość wzorów i kolorów toreb, lecz najpopularniejsze są takie, posiadające ciekawe, proste symbole lub też krótkie acz chwytliwe hasła. Wszystko wskazuje więc na to, że potraktowanie ekologicznych toreb jako reklamy dla swojego biznesu może być lukratywnym pomysłem.

Dlaczego warto zainwestować w reklamę na torbach ekologicznych?

Dobrze wykonane i zaprojektowane torby ekologiczne z nadrukiem to świetna promocja na lata. Jeśli okaże się ona trwała, pakowna, a na dodatek po prostu estetyczna, to można mieć pewność, że osoba taką torbę posiadająca, będzie używać jej często, a każde kolejne użycie – na przykład do pakowania zakupów w sklepie, to nowa reklama dla firmy. Decydując się na taką formę reklamy warto więc naprawdę dobrze przemyśleć krótkie, chwytliwe hasło lub zaprojektować wzór, który zaintryguje każdego i będzie wzbudzać jednoznacznie przyjemne skojarzenia z naszą firmą.

Nie tylko torby bawełniane

Mówiąc o torbach ekologicznych najczęściej mamy na myśli bawełniane, lecz tak naprawdę to tylko jedna z możliwości. Inne popularne torby ekologiczne to:

  • torby papierowe
  • torby jutowe
  • torby nonwoven
  • torby filcowe
  • torby laminowane
  • worki

Dobierając idealny środek reklamy dla siebie, warto zastanowić się nad tym, do jakiej grupy odbiorców i potencjalnych klientów chce się trafić. Na przykład; jeśli mają to być dzieci i rodzice – worki będą świetne, młodzież i młodzi dorośli lubią chwytliwe hasła na torbach bawełnianych, torby jutowe są bardziej trwałe, często używa się ich podczas weekendowych wyjazdów, więc na pewno będą cieszyć się popularnością wśród młodych rodzin. Im torba bardziej trwała i z założenia wielorazowa, tym grafika musi być bardziej dopracowana, w końcu posiadacz będzie na nią zerkać regularnie i ma cieszyć jego oko.

Niezwykle ważne jest również to, by wykonać druk próbny i poprawić ewentualne błędy. Szukając firmy, która profesjonalnie zajmie się wydrukiem, warto sprawdzać jakie są terminy realizacji zleceń. Jednym ze sprawdzonych zakładów, zajmujących się usługami reklamowymi i poligraficznymi, jest drukarnia Artpress Bydgoszcz. Większość zleceń wykonują w 24 godziny, co oznacza, nie straci się dużo cennego czasu na wykonywanie druków próbnych, wprowadzanie korekt i czekanie przez wiele dni, aż drukarnia pokaże poprawioną wersję próbną eko torby.

Zobacz film, jak powstaje nadruk na torbie ekologicznej:

*

Zainwestowanie w reklamę swojej firmy na torbach ekologicznych to jeden z najlepszych pomysłów na promocję w obecnych czasach. Sama natura ekologicznych dodatków ma w sobie wpisane, by korzystać z jednej rzeczy wielorazowo, a więc jedna torba posłuży jako reklama zdecydowanie więcej niż jeden raz. Funkcjonalna, modna, ekologiczna. Taka może być Twoja reklama, jeśli zdecydujesz się na wysokiej jakości druk na eko torbach.

Informacja prawna